Kategorije

Dečki

2008 in mlajši (mini)

  • HC TATRAN STUPAVA
  • RD Koper 2013
  • U.C.B Algérie

2007 in mlajši (mini)

  • Dongguang Elementary School
  • HC TATRAN STUPAVA
  • Maccabi Tel Aviv
  • PALLAMANO TRIESTE
  • RD Koper 2013
  • RK Sevnica
  • ŠD MOKERC IG
  • TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
  • TJ Sokol Horka nad Moravou

2006 in mlajši

  • Dongguang Elementary School
  • DOUBS COMMITTEE - A
  • DOUBS COMMITTEE - B
  • HC TATRAN STUPAVA
  • Moški rokometni klub Nova Gorica
  • PALLAMANO TRIESTE
  • PSP 24 Opole
  • RD Koper 2013
  • RK MEDVEŠČAK ZG
  • ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
  • ROKOMETNI KLUB KRŠKO - A
  • ROKOMETNI KLUB KRŠKO - B
  • ŠD MOKERC IG
  • SELESTAT AHB - A
  • SELESTAT AHB - B
  • TJ Sokol Horka nad Moravou
  • TJ SPARTA Kutná Hora
  • ŽRK in RD Izola

2005 in mlajši

  • DOUBS CENTRAL HC
  • DOUBS COMMITTEE
  • Entente Saône Mamirolle
  • ESSAHB - A
  • ESSAHB - B
  • Hazena Melnik z.s.
  • HC TATRAN STUPAVA
  • Israel national team - A
  • Israel national team - B
  • JURA COMMITTEE
  • Moški rokometni klub Nova Gorica
  • RD Koper 2013
  • Saeby HK
  • Sarrebourg Moselle Sud Handball
  • ŠD MOKERC IG
  • SELESTAT AHB
  • UODL HB - A
  • UODL HB - B
  • Wat Fünfhaus

2004 in mlajši

  • Alingsås HK - A
  • Alingsås HK - B
  • Alingsås HK - C
  • Entente Saône Mamirolle
  • Hazena Melnik z.s.
  • Israel national team - A
  • Israel national team - B
  • Moški rokometni klub Nova Gorica
  • PALLAMANO TRIESTE
  • Perper handball
  • RD Koper 2013
  • RK Brežice
  • RK Buzet
  • Rk Junior
  • RK MEDVEŠČAK ZG
  • RK Sevnica
  • ROKOMETNI KLUB KRŠKO
  • Sanlo EKT
  • ŠD MOKERC IG
  • SELESTAT AHB
  • TJ Sokol Horka nad Moravou
  • TJ SPARTA Kutná Hora
  • UODL HB
  • Yangming Junior High School

2003 in mlajši

  • BALONMAN CULLEREDO
  • CYEB-Budakalász
  • Entente Saône Mamirolle
  • ESSAHB
  • HC Schoten
  • HC TATRAN STUPAVA
  • Herlev/Hjorten Håndbold
  • HSV SAN VITO MARANO
  • IFK Tumba - A
  • IFK Tumba - B
  • KPR "ROKiS" Radzymin
  • MORTEAU
  • Moški rokometni klub Nova Gorica
  • Radnicki
  • RD BUTAN PLIN IZOLA
  • RD Koper 2013
  • RHC HCB Karviná
  • RHC SKP Frýdek-Místek
  • SELESTAT AHB - A
  • SELESTAT AHB - B
  • Sporting Nelo
  • UODL HB - A
  • UODL HB - B
  • Wat Fünfhaus - A
  • Wat Fünfhaus - B
  • Yangming Junior High School

2001 in mlajši

  • BALONMAN CULLEREDO
  • Balonmano Urduliz
  • Hazena Melnik z.s.
  • HC Schoten
  • Herlev/Hjorten Håndbold
  • HIB Liebenau Handball Akademie - A
  • HIB Liebenau Handball Akademie - B
  • HK Varberg
  • HTE
  • Langhus IL
  • Moški rokometni klub Nova Gorica
  • R.O.C. Flémalle asbl
  • RD Koper 2013
  • RK Brežice
  • RK MEDVEŠČAK ZG
  • Saeby HK - A
  • Saeby HK - B
  • ŠD MOKERC IG
  • Sporting Nelo
  • Val de leysse
  • ŽRK in RD Izola

1998 in mlajši

  • Alba-Regia KSE
  • Balonmano Urduliz - A
  • Balonmano Urduliz - B
  • RD Koper 2013
  • Spartak Sezimovo Ústí
  • Sporting Nelo

senior

  • Alba-Regia KSE
  • BALONMAN CULLEREDO
  • Elita
  • FIKESZ
  • Heart team
  • HTE
  • RD Koper 2013
  • Saeby HK

Rokomet na mivki

  • RD Koper 2013

Deklice

2008 in mlajše (mini)

  • HC TATRAN STUPAVA
  • Ž.U.R.D. KOPER

2007 in mlajše (mini)

  • DKKA
  • FK Hvězda Cheb
  • HC TATRAN STUPAVA
  • ORCHAMPS VENNES
  • PSP 24 Opole
  • Rk Junior
  • TJ Sokol Poruba

2006 in mlajše

  • Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s.
  • DKKA - A
  • DKKA - B
  • DOUBS COMMITTEE - A
  • DOUBS COMMITTEE - B
  • Entente Saône Mamirolle
  • Házená Jindřichův Hradec
  • SHK KUnovice
  • SPR Sośnica - Gliwice
  • Ž.U.R.D. KOPER

2005 in mlajše

  • DOUBS CENTRAL HC
  • DOUBS COMMITTEE
  • Entente Saône Mamirolle
  • Háčko Veselí nad Moravou
  • Házená Jindřichův Hradec
  • Hazena Melnik z.s.
  • HC TATRAN STUPAVA
  • JURA COMMITTEE
  • PSP 24 Opole
  • RK Olimpija
  • Saeby HK
  • SPR Sośnica - Gliwice
  • TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
  • TJ Sokol Poruba
  • UODL HB
  • ŽRK in RD Izola

2004 in mlajše

  • Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s.
  • FK Hvězda Cheb
  • Hazena Melnik z.s.
  • HC TATRAN STUPAVA
  • HIB Liebenau Handball Akademie
  • HTE
  • Prague 03, 32 Prague 04
  • RK Buzet
  • SPR Sośnica - Gliwice
  • UKS Bukowia Buk
  • Ž.U.R.D. KOPER

2003 in mlajše

  • Entente Saône Mamirolle
  • Hazena Melnik z.s.
  • HC Schoten
  • Herlev/Hjorten Håndbold
  • KPR "ROKiS" Radzymin
  • MORTEAU
  • Prague 03, 32 Prague 04
  • RHC Sokol Poruba Ostrava
  • Rk Junior
  • RK Olimpija
  • Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia
  • TJ Strojár Malacky-ŠKH Rohožník
  • UKPR Agrykola Warszawa
  • UODL HB - A
  • UODL HB - B
  • Val de leysse
  • ŽENSKI RUKOMETNI KLUB ARENA PULA
  • ŽRK in RD Izola

2001 in mlajše

  • Alingsås HK
  • AP MARCOVIA MARKI
  • BALONMAN CULLEREDO
  • Balonmano Urduliz - A
  • Balonmano Urduliz - B
  • Balonmano Urduliz - C
  • Dámský házenkářský klub Pardubice, z.s.
  • Entente Saône Mamirolle
  • FK Hvězda Cheb
  • Házená Jindřichův Hradec
  • HC Prishtina
  • HC Schoten
  • Herlev/Hjorten
  • HIB Liebenau Handball Akademie
  • HK Varberg
  • Korea Women National Team
  • Sporting Nelo
  • UKS Bukowia Buk
  • Val de leysse - A
  • Val de leysse - B
  • Ž.U.R.D. KOPER
  • ŽRK in RD Izola

1998 in mlajše

  • Balonmano Urduliz
  • Herlev/Hjorten

senior

  • ČETA TEAM
  • Izolanke
  • R.O.C. Flémalle asbl
  • Radlice Praha
  • Saeby HK
  • Sporting Nelo
  • Ž.U.R.D. KOPER
  • ŽRK in RD Izola

Rokomet na mivki

  • ČETA TEAM

sponzorji


















Eurofest d.o.o., Ulica 15. maja 21, 6000 Koper | Fax: (+386)-5-640-41-10 | info@eurofest.si
web: tauron.si / 2011